Nejčastější dotazy – PROPAGACE

Jak zajistit propagaci ?

Zkuste se zamyslet, jak to funguje ve vašem městě a jak se u vás šíří pozvánky na divadlo či koncert. Častokrát stačí rozhodit několik letáků po školách a knihovnách, jinde mají zkušenosti se zaplacením několika letáků v tramvajích či autobusech. Každé město, či městská část, má svůj časopis, kde by tato pozvánka určitě neměla chybět. Pokud máte kontakty na místní televize či rádia, nebojte se jim dát vědět. Chcete-li, napište nám a my vám poradíme anebo pomůžeme, jak na propagaci.

Plakáty  

  • budou v předstihu?
  • bude je možno stáhnout třeba v pdf?
  • jaká bude jejich velikost?
  • je třeba na něj vyrobit nějaký stojan ?

Plakáty budou pouze v PDF a to o velikosti A4 a A3. Ty je možné stahovat přímo z našich www stránek . Je možné si je nechat vytisknout podle potřeby. Větší plakát vám vyrobí jakýkoli grafik ve vašem okolí. Přiměřeně plakátu je potřebné zabezpečit i stojan. Ten ale nedodáme.

Budou nějaké letáčky s pozvánkou ke čtení ? Je možné někde stáhnout logo Bible21, PR zprávy, banery?Bude nějaký koncept článku do místního tisku? 

Na stránkách čtení bude ke stažení oficiální tisková zpráva, kterou budete moci použít pro místní média. Budeme velmi rádi, kdybyste nám sdělili, jaká média jste oslovili a jaký je jejich ohlas.

Bude kromě čtení z Bible21 jiný společný prvek, identifikující, že se jedná o součást konkrétní akci? Jednotné označení místa, logo?

Ano. Jednotným logem akce je písmeno „Alef“ a název „Celonárodní čtení Bible 2010″. Pod tím názvem je akci zapotřeb uvádět. Logo naleznete v sekci „Ke stažení“.

Můžeme si stáhnout doporučující dopis, například pro magistrát? 

Ano.Na stránce „Ke stažení“ bude k dispozici dopis Nadačního fondu určený pro styk s úřady. Žádáme i o ministerskou záštitu.V případě, že jí dostaneme, bude tam k dispozici.